Kwiaty na pogrzeb

Kwiaty na pogrzeb

Kwiaty są powszechnie uważane za jeden z ważniejszych elementów, związanych z pogrzebem. Ich delikatne piękno doskonale nadaje się do ubogacenia ostatniej drogi zmarłego, a jednocześnie pozwala dyskretnie i w sposób niewerbalny wyrazić uczucia względem zmarłego i jego rodziny, przez osoby uczestniczące w ceremonii.

Floryści podejmują się przygotowania wszystkich form florystycznych, jakich życzą sobie klienci. Służą oni radą, jak dobrać odpowiedni rodzaj kwiatów na tę smutną okazję, znajdując słuszny kompromis między preferencjami florystycznymi naszych klientów a tym, czego wymaga dany rodzaj uroczystości.

W naszej firmie w Zduńskiej Woli można zamówić wieńce i wiązanki kwiatów oraz inne kompozycje. Na życzenie rodziny zmarłego zapewniamy dowóz wykonanych kompozycji florystycznych na miejsce uroczystości – co jest szczególnie cenne dla osób, które z racji wieku, stanu zdrowia czy innych czynników nie mają możliwości transportu – często masywnych i ciężkich – wieńców oraz innych kwiatów.