Zasiłki i formalności

Zasiłki i formalności

Śmierć bliskiej osoby, oprócz tego, że jest bolesnym momentem dla krewnych i przyjaciół, wiąże się z szeregiem zadań, na które często, zwłaszcza w przypadku śmierci nagłej, nie jest się przygotowanym. Konieczność załatwiania tych wszystkich spraw może być źródłem dodatkowego stresu dla osób, które już zmagają się z poważną żałobą. Dlatego tak ważne jest, aby powierzyć organizację ostatniego pożegnania firmie pogrzebowej, która może wziąć na siebie odpowiedzialność za wszystkie aspekty organizacji pogrzebu, w tym za formalności urzędowe.

Zgodnie z życzeniem oraz upoważnieniem naszych klientów pracownicy naszej firmy udają się do tych wszystkich miejsc i instytucji, które należy odwiedzić, przygotowując ceremonię żałobną. Dopełniamy w imieniu klienta formalności w ZUS, KRUS, USC oraz wszędzie tam, gdzie zachodzi konieczność dokonania wiążących ustaleń, przewidzianych w procedurach.
Firma Olimp zapewnia kompleksową obsługę, pełną transparentność wszystkich działań oraz dyskrecję, tak cenną w tych trudnych momentach.