Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
13 wpisów.
Slawek Gapys napisał/a 2023-09-20
Dziękujemy za ostatnią drogę Marianny Kiełbik, jej ciało otulone było Waszą wiarą, szacunkiem i godnością. Zaufaliśmy Państwu i z pełnym przekonaniem wiemy, że dobrze wybraliśmy jej ostatnie pożegnanie. Z wielkim ukłonem rodzina Marianny.
Lena Pietkiewicz napisał/a 2023-07-20
Jestem pełen uznania dla profesjonalnego podejścia i poziomu świadczonych przez Państwa usług. Szczególne wyrazy uznania dla Pana Darka .. Bardzo wysoki poziom kultury, spokoju, zrozumienia i pomocy w trudnym czasie. Wszystko zostało dokładnie ustalone i wykonane. Od pierwszego spotkania do samego końca ceremonii pogrzebu. Wszyscy pracownicy na każdym etapie wykazali się profesjonalizmem. Takiego poziomu usług oczekuję i z przyjemnością rekomenduję. Po ludzku dziękuję Państwu.. Bardzo dziękujemy za godną oprawę uroczystości pogrzebowych mojego męża . W tym jakże ciężkim czasie, jakim jest śmierć bliskiej osoby, ogromnie ważne jest wsparcie. .. Dziękuję za duże zaangażowanie, doradztwo i przedstawienie różnych wariantów omawianego punktu, cierpliwość a przede wszystkim należny anturaż tej uroczystośc….Lena Pietkiewicz ..corka Anita i corka Gabriela
Oliwia F. napisał/a 2023-07-07
Ogromne podziękowania dla firmy Olimp za przepiękne przygotowanie ostatniej drogi mojego Dziadka. Panowie okazali wiele serca, życzliwości i współczucia w trudnych dla naszej rodziny chwilach. Poważne i profesjonalne podejście. Zadbano o każdy najmniejszy szczegół. Dziękuję w imieniu swoim oraz całej rodziny. Składamy wyrazy wdzięczności i zdecydowanie polecamy usługi firmy OLIMP - Grzelińscy.
EWA Brych napisał/a 2023-06-19
Profesjonalizm, wrażliwość i empatia to cechy, które wyróżniają firmę pogrzebową OLIMP. Piękna oprawa uroczystości pożegnalnych zrobiła wrażenie na wszystkich obecnych w Świątyni. Czułam się zaopiekowana, zrozumiana i wysłuchana. Ze spokojem powierzyłam IM przygotowanie mojego męża do uroczystości pogrzebowej abym razem z bliskimi mogła pożegnać Go i poprowadzić w tę ostatnią drogę.
Katarzyna Pławska napisał/a 2023-05-31
Serdecznie dziękujemy za organizację pogrzebu naszej Mamy oraz za pełną współczucia życzliwość, która pomogła nam przejść przez trudny na nas czas i godnie Ją pożegnać. Firma OLIMP wykonała swoją usługę w pełni profesjonalnie Jesteśmy wdzięczni za Pana Dariusza, który wykazał się niesmowitą życzliwością i empatią. Obsługa Firmy na najwyższym poziomie Z wdzięcznością, Dzieci i Rodzina
Marzena G., Dariusz A. napisał/a 2023-05-18
W imieniu swoim i rodziny chcielibyśmy wyrazić podziękowanie i serdeczną rekomendację dla domu pogrzebowego OLIMP. Na wyróżnienie zasługuje klasa i empatia personelu. Od pierwszego spotkania, czuliśmy się otoczeni troską i wsparciem, w trudnym dla nas czasie było to niezmiernie ważne. Pracownicy to ludzie życzliwi, uprzejmi, cierpliwi, gotowi do pomocy, bez problemu spełnili indywidualne życzenia - zakład zdejmuje z barków pogrążonej w żałobie rodziny większość organizacyjnych ciężarów. Koordynacja ceremonii pogrzebowej, przygotowanie ciała zmarłego i trumny zasługuje na uznanie. Personel zadbał o każdy aspekt pogrzebu, zapewniając nam poczucie spokoju i pewność, że wszystko zostanie wykonane zgodnie z ustaleniami. Zapewniono nam również wsparcie w formalnościach i procedurach związanych z pochówkiem. Dekoracje, kwiaty, oprawa muzyczna - pięknie zaprojektowane, ułożone, starannie wykonane. To wszystko miało ogromny wpływ na godną i uroczystą atmosferę ceremonii pogrzebowej. Polecamy OLIMP tym, którzy w trudnym czasie po stracie bliskiej osoby oczekują kompetencji i wsparcia. Zaangażowanie, wysoka jakość usług, doświadczenie, przygotowanie i kwalifikacje sprawiają, że są bez wątpienia jednym z najlepszych domów pogrzebowych w naszym regionie. Chcielibyśmy indywidualne podziękowania skierować do Pana Dariusza i chociażby tylko tymi słowami wyrazić głęboką wdzięczność - za zrozumienie, profesjonalizm, troskę, wrażliwość. Pana umiejętność przemawiania z szacunkiem i godnością, emanująca ciepłem i współczuciem, pomogła nam przejść przez tą trudną życiową próbę z większym spokojem. W czasie pożegnania ciała zmarłego w Kaplicy Pożegnań i wspólnej modlitwy stworzył Pan atmosferę współuczestnictwa i wsparcia dla wszystkich obecnych. Pana wiedza i doświadczenie w zakresie tradycji pogrzebowej w połączeniu z głęboką wiarą sprawiły, że sposób prowadzenia był godny, szlachetny ale również osobisty i pełen szacunku. Uczestnikom pozwolił skupić się na żałobie i uczczeniu pamięci naszego bliskiego. Panie Dariuszu, jeszcze raz z całego serca dziękujemy za Pana zaangażowanie, kompetencje i ciepło, jakie wniósł Pan w ceremonię pogrzebową. Pańska obecność była dla nas niezwykle ważna i doceniamy Pana wkład w ostatnią drogę naszego Taty. Z wyrazami szacunku, Marzena G., Dariusz A. (Zduńska Wola)
Filomena R. napisał/a 2023-02-04
Dziękuje bardzo za wsparcie duchowe i profesjonalne przygotowanie pochówku. Miłe słowo oraz okazane wsparcie w tym trudnym dla mnie momencie, którego bardzo potrzebowałam. Świadczone usługi na bardzo wysokim poziomie. Polecam
Dorota Skiedrzyńska napisał/a 2023-01-16
Z całego serca dziękuję za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego męża, za wsparcie i troskę. Dziękuję za piękne modlitwy w domu pogrzebowym przy ul. Świerkowej w Zduńskiej Woli prowadzone przez Pana Dariusza. To bardzo ważne by ukoić ból rozstania tu na ziemi modlitwą za bliską osobę . Z tą firmą żegnaliśmy 5 lat temu mamę mojego męża. Zawsze można liczyć na profesjonalne i przystępne cenowo usługi. Właściciel firmy Olimp podchodzi z wielkim staraniem i dbałością o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej by godnie z wielką empatią towarzyszyć rodzinie w pożegnaniu zmarłego. D. Skiedrzyńska
Mateusz F. napisał/a 2022-12-29
Z całego serca Dziękuję firmie Olimp za przygotowanie i organizacje pogrzebu mojej mamy Lili Filipowicz. W każdym momencie służyli dobrym słowem i potrafili dodać otuchy w ciężkim czasie dla naszej rodziny . Polecam firmę Olimp tym którzy będą chcieli skorzystać z ich usług.
Bolek Ch. napisał/a 2022-12-12
Bardzo dobra miła konkurencyjna cenowo i profesjonalna organizacja uroczystości pogrzebowej . Czułe i duchowe przeżycia podczas modlitwy pożegnalnej . Świetnie zorganizowani pracownicy zapewniający wszelaką pomoc . Świetne wsparcie duchowe, indywidualne podejście do każdego zagadnienia. Byłem na pogrzebie i pożegnaniu przyjaciela po raz pierwszy uczestniczyłem w tak zorganizowanej uroczystości . Gorąco polecam Dom Pogrzebowy Olimp Bolek Ch.
Karolina ławniczek napisał/a 2022-12-08
Z całego serca Dziękuję firmie Olimp za przygotowanie i organizacje pogrzebu naszego taty i męża Edwarda Kozłowskiego. W każdym momencie służyli dobrym słowem i potrafili dodać otuchy w ciężkim czasie dla naszej rodziny . Polecam firmę Olimp tym którzy będą chcieli skorzystać z ich usług.
Dominika N. napisał/a 2022-08-17
W zakładzie Olimp można otrzymać nie tylko fachową pomoc, ale także dobre słowo. Mogę o tym zaświadczyć osobiście, bo doświadczyłam tego nie raz, podczas przygotowania pogrzebu najpierw Mamy, a potem Taty. Dziękuję z serca.
Karolina i Leszek W. napisał/a 2022-08-01
Firma Olimp świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie. Od momentu powierzenia jej przygotowania pogrzebu naszej Mamy zajęli się wszystkim i to w sposób wzorowy. Jesteśmy im ogromnie, ogromnie wdzięczni.