Opinie

Dodaj opinię

 
 
 
 
 
Adres e-mail nie będzie publikowany
7 wpisów.
Filomena R. napisał/a 2023-02-04
Dziękuje bardzo za wsparcie duchowe i profesjonalne przygotowanie pochówku. Miłe słowo oraz okazane wsparcie w tym trudnym dla mnie momencie, którego bardzo potrzebowałam. Świadczone usługi na bardzo wysokim poziomie. Polecam
Dorota Skiedrzyńska napisał/a 2023-01-16
Z całego serca dziękuję za zorganizowanie uroczystości pogrzebowych mojego męża, za wsparcie i troskę. Dziękuję za piękne modlitwy w domu pogrzebowym przy ul. Świerkowej w Zduńskiej Woli prowadzone przez Pana Dariusza. To bardzo ważne by ukoić ból rozstania tu na ziemi modlitwą za bliską osobę . Z tą firmą żegnaliśmy 5 lat temu mamę mojego męża. Zawsze można liczyć na profesjonalne i przystępne cenowo usługi. Właściciel firmy Olimp podchodzi z wielkim staraniem i dbałością o każdy szczegół ceremonii pogrzebowej by godnie z wielką empatią towarzyszyć rodzinie w pożegnaniu zmarłego. D. Skiedrzyńska
Mateusz F. napisał/a 2022-12-29
Z całego serca Dziękuję firmie Olimp za przygotowanie i organizacje pogrzebu mojej mamy Lili Filipowicz. W każdym momencie służyli dobrym słowem i potrafili dodać otuchy w ciężkim czasie dla naszej rodziny . Polecam firmę Olimp tym którzy będą chcieli skorzystać z ich usług.
Bolek Ch. napisał/a 2022-12-12
Bardzo dobra miła konkurencyjna cenowo i profesjonalna organizacja uroczystości pogrzebowej . Czułe i duchowe przeżycia podczas modlitwy pożegnalnej . Świetnie zorganizowani pracownicy zapewniający wszelaką pomoc . Świetne wsparcie duchowe, indywidualne podejście do każdego zagadnienia. Byłem na pogrzebie i pożegnaniu przyjaciela po raz pierwszy uczestniczyłem w tak zorganizowanej uroczystości . Gorąco polecam Dom Pogrzebowy Olimp Bolek Ch.
Karolina ławniczek napisał/a 2022-12-08
Z całego serca Dziękuję firmie Olimp za przygotowanie i organizacje pogrzebu naszego taty i męża Edwarda Kozłowskiego. W każdym momencie służyli dobrym słowem i potrafili dodać otuchy w ciężkim czasie dla naszej rodziny . Polecam firmę Olimp tym którzy będą chcieli skorzystać z ich usług.
Dominika N. napisał/a 2022-08-17
W zakładzie Olimp można otrzymać nie tylko fachową pomoc, ale także dobre słowo. Mogę o tym zaświadczyć osobiście, bo doświadczyłam tego nie raz, podczas przygotowania pogrzebu najpierw Mamy, a potem Taty. Dziękuję z serca.
Karolina i Leszek W. napisał/a 2022-08-01
Firma Olimp świadczy usługi na naprawdę wysokim poziomie. Od momentu powierzenia jej przygotowania pogrzebu naszej Mamy zajęli się wszystkim i to w sposób wzorowy. Jesteśmy im ogromnie, ogromnie wdzięczni.