Sala pożegnań

Sala pożegnań

Mianem ostatniego pożegnania określana jest nie tylko uroczystość pogrzebowa, ale także – w sposób szczególny – te chwile, gdy rodzina i przyjaciele mają możliwość do chwili refleksji, modlitwy czy czuwania przy trumnie osoby zmarłej. Są to momenty ważne i trudne, dlatego ważnym jest zapewnienie odpowiednich warunków, aby takie pożegnanie mogło się odbyć bez przeszkód.

Zakład Pogrzebowy Olimp posiada własną elegancką salę pożegnań w Zduńskiej Woli. Często korzystamy też z kaplicy cmentarnej w Sędziejowicach. Jest to struktura zaprojektowana w taki sposób, aby zapewnić rodzinie, krewnym i przyjaciołom jak największą prywatność i komfort w czasie tych szczególnych chwil, poprzedzających ceremonię pogrzebową.

Sala pożegnań firmy Olimp zawsze jest udekorowana w odpowiedni sposób, na podstawie sugestii i próśb rodziny zmarłego. Każda z rodzin, które powierzają naszemu zakładowi pogrzebowemu organizację ceremonii żałobnej, może skorzystać z tej możliwości, aby po raz ostatni na tej ziemi towarzyszyć zmarłemu.